شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : ایمیل : @gmail.com

دانلود سیستم پیشرفته نظرسنجی TotalPoll Pro

چگونه نظرسنجی ها به بهبود وبسایت شما و ایده های شما کمک میکنند؟
نظر سنجی ها اساس کار خود را دارند، مدیر وبسایت ایده هایی که دارد را منتشر میکند، سپس از کاربران میخواهد به بهترین گزینه ی خود رای دهند، و هر گزینه که رای بیشتری داشته باشد، نیاز به توجه بیشتری پیدا خواهد کرد.

اما گاهی مدیر وبسایت از کاربران میخواهد ایده های خود را مطرح کنند، سپس ایده هایی به اشتراک گذاشته شده را در نظر سنجی ها قرار داده، سپس پرطرفدار ترین نتایج را برگزیده و روی آنها کار میکند.

به این ترتیب بهترین گزینه در میان انبوه انتخاب ها پیدا شده و برای پروژه های بعدی انتخاب میشود، حال اگر بخواهید چنین سیستمی را در وبسایت خود راه اندازی کنید که انبوه امکانات را داشته باشد، کار با آن ساده باشد و مشکلات پیچیده نداشته باشد، به سراغ کدام گزینه می روید؟ سرویس های رای گیری آنلاین یا ابزارهایی که با وبسایت شما ترکیب میشوند؟

 

افزونه تجاری وردپرس TotalPoll Pro
این افزونه تجاری وردپرس در فروشگاه های بین المللی امتیاز خوبی از خریداران خود دریافت کرده، ویژگی های کافی برای راه اندازی انواع سیستم رای گیری و نظرسنجی عمومی و خصوصی را داشته و در واقع، از بهترین موارد موجود حال حاضر وردپرس است.

پنل کاربری ساده و فارسی، امکانات مختلف دیگری در این افزونه نیز وجود دارد: کدهای کوتاه، رسپانسیو بودن فرم های نظرسنجی، سازگاری با دستگاه های موبایل، سفارشی سازی های کامل در بخش طراحی نمودار ها و فرم ها، گزارش آمار و وضعیت رای گیری زنده، اعلانیه های ایمیلی، قرار دادن محدودیت رای گیری برای کاربران، پشتیبانی از شبکه های اجتماعی برای اشتراک گذاری رای گیری ها و پیکربندی اصطلاحات و لغات سیستم در پنل افزونه و … از ویژگی های خوب این افزونه وردپرس هستند.

راستی! جای شما در گروه تلگرام اسکریپت دونی خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه اسکریپت دونی
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!